Різьба

fp-image04

Столярство

fp-image02

Живопис

jivopis

Ковальство

fp-image02

 Юнаки і дівчата! Поспішайте опанувати найцікавішу і найпотрібнішу професію у світі!

 

Детальніше: Абітурієнтам

З інтернет-сторінки «Вікіпедія» довідуємося, що «Олімпійські змагання були символом єдності грецьких міст-держав і відігравали велику роль у розвиткові культури. За міфами, засновником Олімпійських змагань був Геракл, що присвятив їх Зевсові».
З метою популяризації здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, формування в учнів мотивації до здорового способу життя, виховання на гуманістичних ідеалах олімпізму, в нашому училищі було проведено спортивні змагання за програмою «Олімпійський тиждень».
Керівник фізичного виховання Гусак Р.М. розробив план проведення змагань олімпійського тижня та спільно із викладачем фізвиховання Ольшанським В.І. підготували спортивну базу та інвентар.


За результатами змагань перемогу здобули наступні учні у таких видах:
1.    Метання гранати:
І місце – Прийма Денис, учень 11 гр.
ІІ місце – Добрянський Віталій, учень 21 гр.
ІІІ місце –Табен Ростислав, учень 34 гр.
2.     Віджимання на брусах:
І місце – Луговий Павло, учень 11 гр.
ІІ місце – Корзан Назар, учень 13 гр.
ІІІ місце – Мисьо Олег, учень 31 гр.
3.    Підтягування на перекладині:
І місце – Хіраш Микола, учень 34 гр.
ІІ місце – Хвалібота Богдан, учень 36 гр.
ІІІ місце – Сокол Микола, учень 11 гр.
ІІІ місце – Сафронов Маркіян, учень 24 гр.
4.     Перетягування линви
І місце – 34 гр.
ІІ місце – 11 гр.
ІІІ місце – 31 гр.
 
Вітаємо переможців і бажаємо нових звершень і здобутків!

View the embedded image gallery online at:
http://hptu14.com.ua/?limitstart=0#sigProGalleria030674f0f4


На початку навчального року першокурсники знайомляться з історією Художнього професійно-технічного училища ім. Й.П.Станька, внутрішніми правилами, створеними за десятиліття існування училища. Разом із тим, не буває зайвим нагадати про права та обов’язки учнів, як громадян.
На запрошення психолога училища Покрищук М.О., профілактичну бесіду з учнями провели інспектор ювенальної превенції Яворівської районної поліції Бринько Н.М. та головний спеціаліст служби у справах дітей Яворівської РДА Жовнірів В.В. Торкнулися питання неприпустимості тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв та інших заборонених речовин, які шкодять організму підлітків. Працівники вищезгаданих служб розповіли про відповідальність, передбачену Законом України, за вчинення тих чи інших правопорушень.
В свою чергу, соціальний педагог Художнього училища Батюк О.В. нагадала, що в училищі створена Рада профілактики правопорушень, працює психологічна служба, куди учні можуть у будь-який час звертатися за допомогою чи порадою.

View the embedded image gallery online at:
http://hptu14.com.ua/?limitstart=0#sigProGalleriaf5e940daf2

С.М.Плесак

заступник директора з навчально-виховної роботи

Живописці нашого Художнього училища ім. Й.П.Станька вже традиційно розписують гарбузи - символи Молодіжного фестивалю української туристичної пісні "Бабине літо", яке 29 вересня 2018 року проходитиме на території відпочинкового осередку "Верещиця" в Яворівському національному природному парку. Свято молодих і енергійних наближається. До зустрічі на Фестивалі!

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://hptu14.com.ua/?limitstart=0#sigProGalleria06f59fcb53

13 вересня у Ведмежому притулку (с.Домажир, Яворівського р-ну) відбулось урочисте відкриття пленеру різьбярів «Чотири лапи світу Розточчя». На великій галявині зібрались учні ДНЗ «ХПТУ імені Й.П.Станька» - у майбутньому майстри роботи з деревом, а також організатори і гості. 

 

 

 

На офіційному відкритті пленеру в с. Домажирі Яворівського району були присутні заступник начальника управління туризму та курортів ЛОДА Тарас Лозинський, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Валентина Гузюк, старший науковий співробітник Львівського ННЦ ПО НПУ ім. М.П. Драгоманова к.п.н. Лідія Сліпчишин, директор Страдчівського навчально-виробничого лісокомбінату Михайло Свистак, директор ДНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П.Станька» Василь Гевало, а також директор Ведмежого притулку «Домажир» Ігор Николин.


На правах господаря, перше слово мав пан Ігор, який наголосив на важливості тої доброї справи, яка сьогодні започатковується і є гарним прикладом співпраці усіх вище перелічених установ, організацій та навчального закладу. Свої думки по черзі висловили усі присутні.

Єдина ідея, яка об’єднала усіх у співпраці, це створення творчої резиденції для меценатів та митців. Адже, для учнів художнього училища це, перш за все, новий досвід роботи на відкритому просторі, а для ведмежого притулку – облаштування території різьбленими з дерева скульптурами. 

Матеріал для пленеру надав Страдчівський НВЛК, тим самим засвідчивши партнерську підтримку училищу, як роботодавець.

  

 

Свій рівень фаховості учні випускної групи з професії «Різьбяр по дереву та бересту» під керівництвом майстрів в/н Пенка А.Є. та Тлустого Т.С. продемонструють, проходячи виробничу практику. До 27 вересня молоді митці створюватимуть фігури казкових героїв.
Сподіваємося, у випускниках Художнього професійно-технічного училища роботодавці побачать кваліфікованих робітників, готових працювати, жити і бути реалізованими в Україні.

 В рамках співпраці учні училища побували на екскурсії у ведмежому притулку, познайомилися із його чотирилапими мешканцями.

   

 Під час відкриття пленеру відбулось також кілька особливих моментів, як от привітання одного з учасників пленеру, а саме Ільківа Богдана, з Днем народження. Директор ведмежого притулку Ігор Николин вручив Богдану футболку  з логотипом "Four paws",

 

 а дарунком для усіх присутніх стала пісенна композиція у виконанні Наталії Костельної та автора пісні Радченка Віталія.

 

В свою чергу директор Художнього училища ім. Й.П.Станька Василь Гевало передав кошичок осінніх фруктів для ведмедів.  

 

View the embedded image gallery online at:
http://hptu14.com.ua/?limitstart=0#sigProGalleria71656c3608

Світлана Плесак,
заступник директора з НВР
ДНЗ «ХПТУ ім. Й.П.Станька»

 

 

 

Більше статей...

  1. Навчальний рік розпочали!
  2. Виставка і майстер-клас
  3. З Днем Незалежності!
  4. Чи можливо опанувати професію за півтори роки?
  5. Привітали ювіляра!
  6. Щасливої долі випускникам 2018

Сторінка 1 з 13