Дирекцією училища створені оптимальні умови для навчання, учням надається безкоштовний гуртожиток. За успіхи у навчанні учні отримують стипендію, а час навчання зараховується у виробничий стаж.

В училищі працюють гуртки з художньої різьби по дереву, столярної справи, живопису, рогозоплетіння, ковальства, де поглиблюють свої знання, вміння і навички, що необхідні для формування їхньої професійної майстерності.  В училищі функціонує музей. Його експозицію складають кращі художні вироби з дерева.

Після завершення навчання, наших випускників працевлаштовують у меблеві підприємства як м. Львова, так і сусідніх областей. Ті, хто бажають продовжити здобувати свої знання, вступають у Львівську академію мистецтв, Інститут мистецтвознавства філіал педуніверситету ім. В. Стефаника м. Івано-Франківськ, Інститут архітектури національного університету «Львівська Політехніка», з якими налагоджена співпраця.

Училище славне талановитими випускниками, які застосують свої знання у художньому різьбленні по дереву та столярній справі. Географія випускників виходить за межі України, де і сьогодні в їхніх працях живе та майстерність, яка здобута в нашій школі. Впевнені, що багато із вас виберуть Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П.Станька для навчання майбутньої професії, що стане запорукою вашого професійного успіху.


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: