ЗМІ про нас

Пропонуємо Вам переглянути фільми про наш навчальний заклад. З відео дізнаєтесь про історію нашого училища, почуєте інтрев'ю людей, котрі  душу та  роки своєї праці  вклали у творення навчального закладу.  Учні  з перших уст рокажуть  про навчання в Художньому професійно-технічному училищі №14. Приємного перегляду! 

Детальніше: Відеотека про наш навчальний заклад

Юзенів1

Кілька років тому, коли я з приятелькою їздила турою по Швайцарії, ми задержались на тиждень у маленькому курортному містечку Інтерлакен в котловині Aльп, недалеко від  високого шпиля  Юнґфрав.  Одного дня ми поїхали поїздом із спеціальними колесами, а тоді ще ліфтом,  на сам  шпиль  цієї гори,  і звідти любувались  широкою панорамою  вкритих снігом Aльп.
A поза тим – сходили Інтерлакен вздовж і впоперек,  щодня заїдали гарбузові супи зі смачним свіжим хлібом,  оглядали  буйні  присадибні городи,  подивляли малі підміські господарки з кіньми і коровами.  Одного разу в бічній вуличці  зайшли до крамнички – робітні  невеликих дерев’яних  виробів – іграшок,  ложок, та інших предметів щоденного вжитку. Розговорилися з власницею – молодою жінкою,  яка, закінчивши  студії, вирішила повернутися до родинного містечка і з братом відкрила майстерню дерев’яних виробів.  Чого там тільки не було!  Я купила на дарунки кілька цікавих лускунчиків у формі грибів, кілька дерев’яних ложок та кілька малих,  простеньких вертепів, вирізаних у дерев’яних кружках.  З розмови вийшло, що жінка вдоволена,  сама розвозить свої вироби по малих крамничках із сувенірами,  і товар розходиться,  особливо  в різдвяному сезоні.  Дерев’яну ручну роботу скрізь у світі дуже цінять,  на противагу до виробів з пластики.

Детальніше: Дерев'яну ручну роботу скрізь у світі дуже цінують

МОЛОДА КРОНА НА МІЦНОМУ КОРІННІ

Художньому професійно-технічному училищу №14 виповнилося 65 років.

Детальніше: Академічна школа, що постала з народних джерел