В період з 12 листопада по 10 грудня 2012р. на базі Художнього професійно-технічного училища №14 смт. Івано - Франкове проводиться конкурс проектів та ідей дизайну меблевих виробів.

Ініціатором та організатором конкурсу виступають ТзОВ «ЮрВіт» та ХПТУ №14. Метою даного конкурсу – є заохочення творчих обдарованих людей для пошуку, реалізації нових ідей у виробництві сучасних меблів. Завдання креативного конкурсу полягає у виявлення нових ідей та напрямків в стилізації меблів, відборі та впровадженні найкращих проектів у виробництво та пошуку нових підходів до вирішення конструктивних рішень у виробництві меблів.
Конкурс проводиться за номінаціями:

  • оригінальність та новизна проекту
  • ідея як нова концепція в розвитку заданої  теми
  • використання місцевих традицій в заданій тематиці
  • нова конструктивна ідея

Проект виконується в форматі А-1, 2 А-2. Проекції виробу виконуються в масштабі 1:5. Окремі деталі виробу та елементи декору виконуються в масштабі 1:1. Проект виконується в кольорі. Роботи для участі в конкурсі здаються без підпису. Оргкомітет складаючи список учасників конкурсу для кожної представленої роботи надає код, який складається з 4 цифр. Кількість робіт від одного учасника необмежена. Загальна конструкція виробу виконується в масштабі 1:10. Окремі конструктивні вузли можуть бути виконані в більшому масштабі.
Проект ліжка з розміром матрасу 1800х2000 мм або 1600 х 2000 мм.
Прийом робіт проводиться в приміщенні дирекції училища до 3 грудня включно.

У конкурсі можуть брати участь творчі талановиті люди без вікових обмежень!

Мар'яна Яремій,методист ХПТУ №14


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: