Остання декада листопада відзначилася дуже приємною подією - перемогою нашої команди «Розум-сила» у територіальних змаганнях з «Брейн-рингу».

Одним із важливих напрямків діяльності психологічної служби ХПТУ №14 є система роботи з виявлення, розвитку, підтримки та стимулювання обдарованої учнівської молоді.
Сьогодні спостерігається підвищення інтересу до можливостей використання особливостей інтелектуальних ігор у процесі розвитку молодої людини. Такі інтелектуальні змагання як «Брейн-ринг», «Що? Де? Коли?» займають значне місце у пізнавальній діяльності учнівської молоді.
"Брейн-ринг" – це не лише знання, які допомагають учням відшукати правильні рішення і сприяють професійному зростанню, а й відпочинок, де застосовуються інтерактивні технології, які служать способом створення між молодіжними колективами сприятливої атмосфери у спілкуванні.
До участі в 15-му чемпіонаті з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» сезону 2013-2014 н.р. серед учнівської молоді профтехосвіти Львівщини зголосилися 52 команди, які були поділені на 10 груп за їх територіальним розміщенням.
27 листопада 2013 р. на базі Львівського професійного ліцею залізничного транспорту відбулися територіальні змагання з «Брейн-рингу» серед команд шести навчальних закладів:
 «Розум-сила» (ХПТУ №14 смт. Івано-Франкове)
 «Янтар» (Новояворівський ПЛ)
 «Ерудит» (Добротвірський ПЛ)
 «Твікс» (Львівський Міжрег. центр ПТО ХМД)
 «Експрес» (Львівський ПЛЗТ)
 «Всесвіт» (Кам’янка-Бузьке ВПУ № 71)
Змагання проводили працівники Львівського державного Будинку техніки: Мудрик Віталій Михайлович - завідувач відділом організаційно-масових заходів, Філь Ігор Михайлович - методист вищої категорії, Войтюк Володимир Володимирович - завідувач методичним відділом.
За результатами відбіркових випробовувань у фінал вийшли дві команди: «Розум-сила» та «Експрес», де переконливу перемогу з рахунком 3:1 здобули наші учні.
Вітаємо наших інтелектуалів з перемогою:
Коминара Андрія 15 гр.
 Федину Максима – 21 гр.
 Дешука Євгена – 25 гр.
 Романовську Олю – 26 гр.
 Сарвана Миколу – 11 гр.
 Дроцика Михайла – 14 гр.
 Булича Богдана – 12 гр.
Від організаторів інтелектуальної гри переможці отримали грамоту та сувенір.
Варто відзначити, що перемога наших учнів у черговий раз довела, що нове покоління учнівської молоді схильне продовжувати традиції своїх попередників, оскільки зазначена вище перемога є третьою.

Мирослава Покрищук,
практичний психолог

 


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: