28 жовтня 2012р. команда учнів нашого училища «Розум - сила» брала участь у територіально – кущових змаганнях з гри «Брейн - ринг» сезону 2012 – 2013н.р. Учасниками команди були такі учні: Дешук Євген та Чучман Василь - 15 група, Микитин Олена та Юца Олена  -  36 група, Ватаман Василь –25 група, Свистак Олег – капітан команди – учень 44 групи.


Гра проводилась на базі Міжрегіонального центру ПТО ХМД м.Львова. Учасників гри були команди таких училищ: ВПУ №71, Новояворівський ПЛ, Добротвірський ПЛ, Львівський ПЛЗТ та Міжрегіональний центр ПТО ХМД.Змагання проводились у кілька етапів. Гра видалась дуже цікавою та напруженою. Питання торкались найрізноманітніших галузей знань. Під час перерв між турами змагань на сцені лунали чудові пісні, звучали гуморески у виконання учнів Міжрегіонального центру ПТО ХМД.У фіналі зустрілися дві команди з Яворівщини: команда нашого училища та Новояворівського ПЛ.  З рахунком 3-1 перемогу здобула наша команда «Розум- сила».
Пишаємося тим, що це вже друга поспіль перемога, яку здобули учні нашого училища на кущових змаганнях з гри «Брейн - ринг».
Щиро радіємо розуму та кмітливості наших учнів, зичимо їм наполегливості та успіху у наступних турах змагання з «Брейн - рингу».
Бажаємо перемоги!!!


Олександра Василівна Батюк,
соціальний педагог ХПТУ №14

 


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: