Добрі справи роблять тихо, але окремі події потребують розголосу, бо саме вони можуть стати гарним прикладом для наслідування.
Хочемо поділитися результатом волонтерського проекту до якого були залучені школярі однієї з найстаріших шкіл Англії та викладачі і учні українського Художнього Училища Ім. Й.Станька. В деталях все відбувалося наступним чином: за ініціативи вчителя історії школи у Варіку (Англія) було проведено ряд заходів, в ході яких учнями було зібрано значні кошти, на які придбали дві машини швидкої допомоги і відправили в Україну на допомогу потерпілим від воєнних дій. Тим часом до адміністрації ХПТУ ім. Й.Станька звернувся меценат з Англії українського походження Андрій Вельгош і запропонував створити пам’ятний декоративний пласт, як вдячність за допомогу дружнім англійським учням.
Над декоративно-рельєфним пластом працювала команда викладачів, учнів та випускників училища.
Автор ідеї – Олексій Зварич, викладач художніх дисциплін училища
Автор композиції проекту - Василь Гевало, директор училища
Виконавці проекту – Василь Гевало і Наталія Дюг, викладач художніх дисциплін
Програмування – Андрій Стахник, заступник директора училища
Технічне виконання в матеріалі - Мирон Гащук, оператор ЧПУ
Ручна робота – різьблення - Андрій Коцун, випускник училища 2006 року
Ручна робота декору пласту – Назар Перепелиця, учень ІІІ курсу училища під керівництвом Богдана Бакальця, майстра виробничого навчання художнього різьблення по дереву
Інформаційний супровід та фото – Світлана Плесак, заступниця директора училища
 
Від імені українського народу, висловлюємо вдячність за допомогу та пожертву в такий складний для України час. Разом переможемо!

Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: