З нагоди 26 річниці прийняття Конституції України на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась акція "ЄДИНІ — НЕПЕРЕМОЖНІ!"
Співаки LAUD та SHUMEI разом із гостями заходу виконали Державний Гімн України. Пісню "Біля тополі" заспівали кожному, хто загинув, захищаючи нашу соборність та незалежність.
Дітки з усіх куточків держави, які тікаючи від війни знайшли свій прихисток на Львівщині, склали з дерев'яних пазлів карту України. Це не просто карта, це — символ єдності українців та неподільності нашої країни.
ℹ Декоративна карта областей виконана працівниками і учнями Художнього професійно-технічного училища ім. Йосипа Станька, розташованого у селищі Івано-Франкове.
Її виконали учні третього курсу, що здобувають професію різьбяра по дереву та бересті. Проект карти створив директор училища Василь Гевало, програмним забезпеченням керував заступник директора з НВР Андрій Стахник, роботу в матеріалі здійснив на сучасному електронному верстаті з числовим програмним управлінням оператор ЧПУ Мирон Гащук разом, опорядження готового виробу виконав Роман Приставський.

Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: