Мистецтво здатне зцілювати, заспокоювати. Творячи красу, здобуваємо рівновагу. Робота психологічної служби, в часі війни, стає все більше необхідною. Але і психологи потребують перезава нтаження.

16 березня 2023 року у Міжрегіональному  центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова  відбулося засідання психологічної майстерні «Вплив образотворчої діяльності на емоційний стан людини» під керівництвом методистки НМЦ ПТО у Львівській області Галини Дмитришин.

Захід проводився для працівників психологічної служби закладів П(ПТ) освіти Львівської області.

Працівники нашого училища  - психологиня Мирослава Покрищук  та майстер виробничого навчання Роман Приставський у тісній взаємодії міжпредметних зв’язків - психології та образотворчого мистецтва -   акцентували увагу присутніх на тому, що образотворче мистецтво є специфічною і досконалою моделлю цілісного духовного впливу на особистість, завдяки своїй універсальності плідно розвиває її емоційно-чуттєву сферу, є ефективним у здійсненні самокорекції психоемоційного стану, розвитку творчої особистості, тощо.

Арт-терапевтична властивість мистецтва відома усім, проте сьогодні особливо актуальною є проблема виховання патріотичних почуттів, тому наголос ставився на одній із провідних ролей мистецтва і в процесі національно-патріотичного виховання.

Доповненням до тематичної презентації та перегляду відеороликів був майстер-клас з яворівського розпису на тканині, проведений Романом Приставським.

Учасники заходу отримали величезний заряд позитиву від спілкування, власної творчості, а також збагатилися знаннями про історію виникнення яворівської забавки, розпису. Пам’яткою для кожного  стала комфортна екосумка із власноруч розписаною розеткою.

 


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: