В. Сухомлинський писав: «Без гри немає і  не може бути повноцінного розумового розвитку. Гра – це іскра, що запалює вогник допитливості і любові до знань.»
8 лютого 2018 року нашу дружню учнівську молодь І та ІІ курсу згуртувала  гра-конкурс «Психологічне п’ятиборство»,  яку організували працівники психологічної служби училища.Метою даного заходу були: розвиток в учнів аналітичних здібностей, логічного мислення, спостережливості, уваги, пам’яті, кмітливості і швидкості реакції; виховання правової культури, усвідомлення цінності прав та свобод людини і громадянина;  вміння учнів працювати в команді, спільними зусиллями знаходити  розв’язок  завдань та проявляти акторські здібності  
Гра-конкурс складався  з п’яти  турів: “Розминка”,«Тренуємо увагу», «Пантоміма», «Вірю – не вірю», «Чорна скринька».  Загалом учасниками конкурсу були 20 учнів з 11, 14, 21, 24, 26 груп.  А оцінювало знання учасників  журі у складі учнів-третьокурсників: Ільківа Б., Фірцович А., Криволапова О.
Отримана гравцями кількість балів переводилася  в «цукерковий еквівалент» у співвідношенні 1:1, і всі команди мали можливість поповнити свої скриньки солодощами, а це додавало ще більшого азарту гравцям.
Учасники гри-конкурсу  загалом за п’ятьма турами показали наступні результати:  команда 21 групи – 26 балів; команда 11 групи – 16 балів; 26 групи – 19 балів; 24 групи – 21 бал; та 14 групи – 21 бал.
За результатами турнірної таблиці перемогу здобула команда  групи     № 21 (Торуба І., Мартиняк Ю., Романишин М.)
Найбільше всім присутнім сподобався тур «Пантоміма», ця проста на вигляд та цікава гра для розвитку особистості,  яка подарувала кілька хвилин гарного настрою, сміху, позитивних емоцій.
«Психологічне п’ятиборство» пройшло цікаво, пізнавально, весело і на позитиві.


         Мирослава Покрищук, практичний психолог


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: