8 червня на базі Художнього професійно-технічного училища ім. Й.П. Станька (смт Івано-Франкове) відбувся виїзний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів профтехосвіти Львівської області. Темою для обговорення обрали «Вимоги сучасного суспільства до рівня професійного та соціального самовизначення молоді. Регіональний аспект». Головуючою на семінарі була О.К. Жилевич - заступник директора з НМР Львівського державного палацу естетичного виховання, адже саме з їх ініціативи та на виконання плану проведення організаційно-масових та інформаційно-методичних заходів, затвердженого департаментом освіти і науки ЛОДА, було організовано даний семінар.
У своїх доповідях обговорювали актуальне питання сьогодення у профтехосвіті – набір контингенту на новий 2018-19 навчальний рік, який є результатом якісного проведення профорієнтаційної роботи.

 
Про вдосконалення форм і методів профорієнтаційної роботи на прикладі ВПУ № 29 розповіла Н.С.Комарницька.
Своїми напрацюваннями стосовно безперервності профорієнтаційної роботи закладу поділилися О.В.Голаєвич (Рава-Руський професійний ліцей) та Л.Є.Дика (Львівське ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва).

 


Тему «Виховання молоді у дусі збереження та примноження національно-культурної спадщини українського народу – головний акцент роботи та першочергове завдання училищ художнього профілю» висвітлила С.М.Плесак (ХПТУ ім. Й.П.Станька смт Івано-Франкове).


В рамках семінару відбулося і знайомство учасників із релігійними, історичними, природничими та мистецькими пам’ятками Яворівщини, зокрема, оглянули духівничий комплекс Страдецької гори, відвідали природний заповідник «Розточчя», ознайомилися з експозицією Музею художніх ремесел Яворівщини в ХПТУ ім. Й.П.Станька та відпочили в межах рекреаційного осередку «Верещиця» Яворівського національного природного парку.


Підсумовуючи роботу семінару, усі учасники висловили побажання періодично зустрічатися, адже подібні засідання дають можливість обмінятися досвідом, допомагають вирішувати проблемні питання, сприяють вдосконаленню роботи заступника директора з навчально-виховної роботи.


Світлана Плесак,
заступник директора з НВР
ХПТУ ім. Й.П.Станька


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: