Навчальний рік 2017-18 в Художньому училищі ім. Й.Станька завершився: для учнівського та педагогічного колективів - канікулами і відпусткою, а для груп 31,32,44 - прощанням із рідним домом.

Випускна група №31 "Столярі, виробники художніх виробів з дерева" з наставниками: майстри виробничого навчання Дмитро Кобиця, Роман Слобода та класний керівник Леся Дацко.

Випускна група №32 "Столярі, виробники художніх виробів з дерева" з наставниками: майстер виробничого навчання Анатолій Мілян та класні керівники Степан Огородник і Оксана Субота.

Випускна група №44 "Різьбярі, виробники художніх виробів з дерева" з наставниками: майстри виробничого навчання Антон Гула та Йосип Андрушко та класний керівник Віра Зінчук.

За роки навчання, проживання в гуртожитку, виробничих практик училище стало для випускників затишною домівкою.

Святковий настрій для випускників створював духовий оркестр 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ (м. Старичі), які музичними композиціями привітали усіх присутніх на святі.

Поважні гості, а це: настоятелі храму рівноапостольного князя Володимира отець Володимир та о.Назарій Дадак, селищний голова Іван Семеряк, директор Страдчівського НВЛК Михайло Свистак, колишній директор училища Микола Шпільман, старший викладач кафедри художнього дерева Львівської національної академії мистецтв Володимир Іванишин висловили щирі побажання випускникам.

 

Грамоти і подяки вручив учням директор училища Василь Гевало та голова профкому Леся Дацко.

 Яскраві емоції переповнювали і учнів, і їх наставників, а також батьків та друзів по училищу, які чисельно прийшли розділити святковий настрій випускників.

Навчання в училищі завершилося. Попереду незвідані шляхи дорослого, самостійного життя.

Від щирого серця бажаємо випускникам: хай небо над вами буде високим, а дороги - щасливими.


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: