13 вересня у Ведмежому притулку (с.Домажир, Яворівського р-ну) відбулось урочисте відкриття пленеру різьбярів «Чотири лапи світу Розточчя». На великій галявині зібрались учні ДНЗ «ХПТУ імені Й.П.Станька» - у майбутньому майстри роботи з деревом, а також організатори і гості. 

 

 

 

На офіційному відкритті пленеру в с. Домажирі Яворівського району були присутні заступник начальника управління туризму та курортів ЛОДА Тарас Лозинський, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Валентина Гузюк, старший науковий співробітник Львівського ННЦ ПО НПУ ім. М.П. Драгоманова к.п.н. Лідія Сліпчишин, директор Страдчівського навчально-виробничого лісокомбінату Михайло Свистак, директор ДНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П.Станька» Василь Гевало, а також директор Ведмежого притулку «Домажир» Ігор Николин.


На правах господаря, перше слово мав пан Ігор, який наголосив на важливості тої доброї справи, яка сьогодні започатковується і є гарним прикладом співпраці усіх вище перелічених установ, організацій та навчального закладу. Свої думки по черзі висловили усі присутні.

Єдина ідея, яка об’єднала усіх у співпраці, це створення творчої резиденції для меценатів та митців. Адже, для учнів художнього училища це, перш за все, новий досвід роботи на відкритому просторі, а для ведмежого притулку – облаштування території різьбленими з дерева скульптурами. 

Матеріал для пленеру надав Страдчівський НВЛК, тим самим засвідчивши партнерську підтримку училищу, як роботодавець.

  

 

Свій рівень фаховості учні випускної групи з професії «Різьбяр по дереву та бересту» під керівництвом майстрів в/н Пенка А.Є. та Тлустого Т.С. продемонструють, проходячи виробничу практику. До 27 вересня молоді митці створюватимуть фігури казкових героїв.
Сподіваємося, у випускниках Художнього професійно-технічного училища роботодавці побачать кваліфікованих робітників, готових працювати, жити і бути реалізованими в Україні.

 В рамках співпраці учні училища побували на екскурсії у ведмежому притулку, познайомилися із його чотирилапими мешканцями.

   

 Під час відкриття пленеру відбулось також кілька особливих моментів, як от привітання одного з учасників пленеру, а саме Ільківа Богдана, з Днем народження. Директор ведмежого притулку Ігор Николин вручив Богдану футболку  з логотипом "Four paws",

 

 а дарунком для усіх присутніх стала пісенна композиція у виконанні Наталії Костельної та автора пісні Радченка Віталія.

 

В свою чергу директор Художнього училища ім. Й.П.Станька Василь Гевало передав кошичок осінніх фруктів для ведмедів.  

 

Світлана Плесак,
заступник директора з НВР
ДНЗ «ХПТУ ім. Й.П.Станька»

 

 

 


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: