Новини

 У всі часи, у найважчі хвилини, людство рятувалося мистецтвом. Чимало талантів розвинулося саме в часі війни. Адже небезпека загострює відчуття, а емоції знаходять вихід через поезію, музику, малюнок, вишивку тощо.

Музей художніх ремесел Яворівщини відвідали поціновувачі прекрасного із різних куточків України (Київ, Харків), а також з-за океану - волонтери-медики із США та Канади.

Занурившись в атмосферу творчості, на коротку хвилинку обличчя наших гостей стають світлими і на устах з'являється посмішка.

Краса врятує світ! Поки наші захисники тримають удар в гарячих точках України, ми можемо мріяти про квітучу, яскраву, мирну Батьківщину.

View the embedded image gallery online at:
http://hptu14.com.ua/novyny.html#sigProGalleria2474b3e9ae

Плекаємо традиції святкування Великодня. Майстер-клас з писанкарства для маленьких переселенців, які проживають в гуртожитку Художнього училища ім. Й.Станька провела практичний психолог училища Мирослава Покрищук. Діти довідалися про давні звичаї величного свята, про символи і їх значення. Разом молилися, співали і мріяли.
Миколка і Валерія прибули зі столиці, а Злата - з Ірпіня.
Цьогоріч Великдень святкуватимуть на Львівщині. Хочеться, щоб Воскресіння Господнє запам'яталося їм лише світлими спогадами. Хай всі діти України частіше посміхаються, радіють життю і зростають у квітучій, вільній, мирній державі!
Готуємося до Великодніх свят.
Цьогорічна толока - це спільна праця колективу та учнів училища, мешканців гуртожитку та тимчасово переміщених осіб. Таким чином зуміли прибрати і прикрасити світ довкола.

Сторінка 1 з 53