Адміністрація

GevaloВасиль Михайлович Гевало на посаді директора  державного навчального закладу "Художнє професійно-технічне училище ім.  Й.П.Станька"  працює з 2008 року, як викладач художніх дисциплін - з 1992 року.

Освіта - вища. Закінчив Львівський політехнічний інститут і здобув кваліфікацію  архітектора.

Робітничу кваліфікацію  різьбяра художньої різьби по дереву п'ятого розряду здобув в художньому професійно-технічному училищі №14 смт. Івано –Франкове.

Спеціаліст вищої категорії. Викладач художніх дисциплін.

З 1993 року  член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, з 2016 року - голова Національної спілки  майстрів народного мистецтва України.

Є автором і виконавцем сакральних робіт в новозбудованих храмах Львівщини. Зокрема, співавтор іконостасу Храму святого рівноапостольного князя Володимира селища Івано-Франкове

 

 

Андрій Михайлович Стахник на посаді заступника директора з навчально-виробничої роботи працює з 2014 року, як викладач спецдисциплін - з 2013 року.

Освіта - вища . Закінчив  Державний вищий навчальний заклад "Національний лісотехнічний університет України" і отримав кваліфікацію магістра з дизайну.

Робітничу кваліфікацію столяра п'ятого розряду  та виробника художніх виробів з дерева здобув  в художньому професійно-технічному училищі №14 смт. Івано –Франкове.

З 2014 року є членом Спілки Дизайнерів України.

 

IMG 5915

 

Світлана Миколаївна Плесак на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи працює з 2013 року.


Освіта - вища. Закінчила  Львівський державний університет імені Івана Франка і здобула кваліфікацію географ, викладач.

 

 

 

 

Ярослав Васильович  на посаді старшого майстра працює  2008 року, з  1993 року - майстер виробничого навчання.

Освіта - вища. Закінчив Львівський лісотехнічний інститут і здобув кваліфікацію  інженера-технолога.

Викладач предмета"Технологія  художніх виробі". Спеціаліст  ІІ категорії.

Оленич Світлана Михайлівна  на посаді методиста працює з 2014 року. З 2001 року - викладач української мови та літератури.

Освіта- вища. Закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка  і здобула кваліфікацію філолога, викладача української мови та літератури.

Категорія як викладача - "спеціаліст вищої категорії", як методиста "спеціаліст  І категорії".