Гра в смерть: що таке "Синій кит" і чому підлітки виконують смертельні завдання?
Вже багато місяців поспіль у Мережі обговорюють підліткову гру "Синій кіт". Або ж "Тихий дім", "Море китів", "Розбуди мене о 4:20". У смертельної гри багато назв, але результат завжди однаковий - закінчене життя і зламані горем батьки, які не розуміють, що ж змусило дитину звести рахунки з життям.

 


       Умовами "гри" було спілкування з адміністраторами чату у 04:20, а також носіння при собі ножів і нанесення порізів на руки. Основний принцип - підліток нібито пише на своїй сторінці в соціальних мережах пару повідомлень #синій кит, #тихий будинок, #я в игре #разбуди меня в 4:20, #f57, #f58, після чого з ним зв'язується якийсь куратор.
      Однак просто порізами на руках не обходиться. Зовсім недавно у підлітків з'явився нові запити. Тепер з "квестів" є "Біжи або помри". Дитина повинна перебігти дорогу впритул до наближення машині.
Але це не розгадує головну загадку - чому ж вони виконують все, що наказують їм робити адміністратори груп смерті" - найчастіше такі ж школярі, як і їхні жертви?
А ось розгадок чимало. 
     Багато хто з хлопців і дівчат підліткового віку вже стикалися з дуже "дорослими проблемами". Нерозуміння, невизначеність майбутнього і нерозділена любов, яка в цьому віці здається єдиною - можуть підкосити і дорослу людину. І до підлітка, пригніченого цими речами приходять думки про те, що тут не так вже й добре, як може бути. А ввічливі адміністратори смертельних груп вже напоготові з цілими альбомами сумної монотонної музики, уявною підтримкою і розумінням і великою кількістю картинок з пригнічуючими пейзажами і словами про безвихідь.
      Особливо на підлітків впливає час, в яке творці груп воліють спілкуватися зі своїми жертвами - близько 4:00. Досвітній час і практична відсутність сну у підлітка інколи змішує сон і реальності та дії відчуваються нереальними. Тоді зловмисники і знаходять момент, щоб повідомити - "Все, що відбувається - сон. Вийди на дах, крокуй з нього - та прокинься.",
І це тільки одна зі схем. Друга - це погрози на адресу близьких дитини, яка вплуталася в подібну групу.
      За повідомленнями одного з учасників групи, коли він повідомив про те, що хоче закінчити гру - адміністратор йому прислав посилання. А коли учасник по ній пройшов адміністратору надіслали його ай-пі адреса, за якою дізналися адресу і навіть номер квартири учасника. Далі за цим почали сипатися погрози розкриття листувань, опублікування інтимних фото, які також були у списках "завдань" групи. І багато з тих, хто вже пішов з життя - могли зробити це під страхом ганьби або бажання вберегти своїх рідних.
У багатьох підлітків трапляються проблеми у житті, які здаються їм нерозв'язними. Тоді вони найбільше потребують підтримки і любові своїх близьких людей, допомоги в розумінні себе і світу. 
Більше читайте тут:
https://tsn.ua/ukrayina/smertelna-gra-iz-sinimi-kitami-psihologi-rozpovili-komu-potribni-dityachi-samogubstva-880658.html  СМЕРТЕЛЬНА ГРА ІЗ "СИНІМИ КИТАМИ". ПСИХОЛОГИ РОЗПОВІЛИ, КОМУ ПОТРІБНІ ДИТЯЧІ САМОГУБСТВА

http://intb.te.ua/2017/02/%D0%BD%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D1%87%D0%BD%D1%96-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D1%96-%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B6%D1%83%D1%8E%D1%82%D1%8C-%D1%83%D0%BA/ Небезпечні «сині кити» загрожують українським підліткам

http://internetua.com/sinii-kit----ne--dina-nebezpecsna--nternet-gra-v-socmerej-----frank-vska-k-berpol-c-ya 
«Синій кит» – не єдина небезпечна інтернет-гра в соцмережі, – франківська кіберполіція.

 ВІДЕО:

https://www.youtube.com/watch?v=c5knByxYQz0 Смертельна гра "Синій кит" дісталася України

https://www.youtube.com/watch?v=fjZSdtySwPI Опасная игра "Синий Кит" | Берегите детей

http://24tv.ua/ukrayinskih_pidlitkiv_z_rosiyi_pidvodyat_do_samogubstva_cherez_merezhu_n781781
Українських підлітків підводять до самогубства через мережу з Росії

 


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: