Робота з учнями

1. Якщо ти зараз заснеш, тобі, звичайно, насниться твоя мрія, але якщо ти зараз повчишся, ти втілиш свою мрію в життя.

2. Коли ви думаєте, що вже запізно, насправді ще рано.

3. Муки навчання лише тимчасові. Муки неуцтва ігнорування - вічні.

4. Освіта - це не час. Освіта - це зусилля.

5. Життя - це не лише навчання, але якщо ти навіть не можеш пройти через цю частину, то на що ти, взагалі, здатний?

6. Це про тих, хто робить усе раніше, це про тих, хто докладає зусилля, це про тих, хто по-справжньому зможе насолодитися своїм успіхом.

7. Не усі можуть досягти успіху в усьому. Але успіх приходить тільки разом із самовдосконаленням і рішучістю.

8. Час летить.

9. Сьогоднішні слюні стануть завтрашніми сльозами.

10. Люди, які інвестують у майбутнє, реалісти.

11. Твоя зарплата прямо пропорційна твоєму рівню освіти.

12. Сьогодні ніколи не повториться.

13. Навіть в даний момент твої вороги гортають книжки.

14. Немає мук - немає прибутку.

      Нюх пов'язує людину із зовнішнім світом. Запахи виходять від приміщення, одягу, тіла, та й все, що існує в природі, має свій запах - камені, метали, дерево. Зверніть увагу на те, яка багата палітра ароматів, яку описали літератори: солодкий, сумний, хвилюючий, дурманний, відштовхуючий, пряний, рідний, чистий, тривожний, нав'язливий, нудотний, вкрадливий, спекотний ...

Детальніше: Запахи - причина нашої приязні чи неприязні до іншої людини.

Згідно з внесеними змінами уповноваженим посадовим особам органів внутрішніх справ надано право складати та розглядати протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) (за винятком порушень, учинених у місцях, заборонених рішенням відповідної сільської, селищної міської ради).

Цими уповноваженими особами, відповідно до п.1 ст. 255 КУпАП (особи, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення), власне є працівники поліції. А в разі порушень, вчинених у місцях, заборонених рішенням відповідної сільської, селищної міської ради – уповноважені особи виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад та члени громадських формувань.

Детальніше: Міністерство внутрішніх справ попереджає - курити можна лише в дозволених місцях

         З 16 грудня 2012 року діє Закон України №4844 про повну заборону куріння в громадських та на робочих місцях, включаючи приміщення закладів ресторанного господарства.
            За Законом заборонено куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів у приміщеннях закладів ресторанного господарства; у приміщеннях та на території навчальних закладів, спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту, закладів охорони здоров’я, у приміщеннях об‘єктів культурного призначення та органів державної влади і місцевого самоврядування, інших державних установ, на стаціонарно обладнаних зупинках транспортних засобів.

Відводити місця для куріння в цих місцях заборонено.

Детальніше: Увага! Куріння у громадських місцях заборонено!

 

Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже цей матеріал.

Детальніше: Рекомендації випускникам училища щодо проходження ЗНО

Для того щоб сила думки «працювала на вас», потрібно розвивати позитивне ставлення до життя. У вас повинен переважати внутрішній психологічний настрій на успіх.

Детальніше: Ось лише кілька порад, які допоможуть розвинути силу вашого позитивного мислення:

Сторінка 1 з 5