fp-image02Мабуть, одним із найдавніших ремесел, котрі опанувала людина, було столярство. Адже найперші матеріальні речі, котрі оточували людину, були з дерева. Люди, які вміли виготовляти їх були у великій пошані. Час минав, змінювались потреби людини, і відповідно до них сама професія удосконалювалась, ставала більш творчою та багатопрофільною. Сьогодні столяр – робітник, котрий здійснює всі види обробки деревини. Ця професія завжди була однією із актуальних на ринку праці!

Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П.Станька смт Івано-Франкове – освітній, творчий та професійний осередок, де навчають цьому ремеслу. Це була одна із перших і головних спеціальностей у нашому навчальному закладі від моменту його створення. Навчання змінювалось до вимог і потреб ринку праці, проте незмінною залишилась підготовка добросовісного працівника, конкурентноспроможного професіонала.

Якщо Тобі подобається працювати з деревом, конструювати, то наш навчальний заклад запрошує на навчання юнаків за спеціальностями:

  • «Столяр. Виробник художніх виробів з дерева» на базі основної школи (9 класів). Термін навчання – 3 роки.
  • «Столяр. Верстатник деревообробних верстатів» на базі повної загальної середньої освіти (11 класів). Термін навчання – 1,5 року.

В програму навчання входить теоретичний та практичний курси, а також проходження виробничої практики, де здібних і перспективних учнів охоче залишають і працевлаштовують.

Обравши дану професію, Ти вивчатимеш основи будови деревообробних верстатів та специфіку праці на них.

Навчаючись у нас, Ти вивчатимеш такі предмети як «Конструювання меблів», «Історія розвитку меблярства» «Стилі в меблях» та ін.

В процесі занять з виробничого навчання опануєш увесь технологічний процес виготовлення корпусних меблів, меблів з масиву, художніх меблів, котрі виготовлятимуться Тобою за розробленим авторським кресленням. Крім цього, Ти вмітимеш виконувати ремонт столярних робіт та їх реставрацію.

Навчання та підготовка спеціалістів проходить у механічних цехах та столярних майстернях.

Після завершення терміну навчання Ти:

  • продовжуєш здобувати знання навчаючись у Львівській академії мистецтв, Інституті мистецтвознавства філіал педуніверситету ім. В. Стефаника м. Івано-Франківськ, Інституті архітектури національного університету «Львівська Політехніка»
  • працевлаштуватись у "ЮрВіт" смт Івано-Франкове, ПАТ "Явір", "Тесля" смт Брюховичі, "Галімпекс" м. Львів, "Світанок" м. Львів, "Класик-Інтер"єр" м. Львів, "Бакун" м. Львів, на виробництві народних музичних інструментів "Трембіта" м. Львів, ремонтно- експериментальний завод від Львівської залізниці

На замітку: будучи нашим учнем Ти забезпечуєшся безоштовним гуртожитком та стипендією (в разі успішного закінчення навчального семестру).

View the embedded image gallery online at:
http://hptu14.com.ua/stoliarstvo.html#sigProGalleriada1a9a5998


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: