jivopisЯким буває світ живопису? Трішки загадковим і обов'язково яскравим. Із кольорових плям поволі народжуються образи. Це чудосвіт, де завжди панує гармонія і творче натхнення, де душа митця у палітрі кольорів знаходить своє відображення.

А якою є тоді душа Яворівщини? Вона як народна іграшка, або як тут кажуть, забавка, така проста і барвиста, але обов'язково перша, що допомагає людині розпізнати світ на світанку власного життя. Це одна з головних приваб яворівського мистецтва, що передалась як духовна спадщина від пращурів.

Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П.Станька в смт Івано-Франкове – освітній, творчий та професійний осередок, де гармонійно поєднано дотримання традицій народного мистецтва із сучасними напрямками мистецтва.

Якщо Тобі близький цей напрямок мистецтва, хочеш, щоб в майбутньому це стало твоєю професією, то наш навчальний заклад запрошує на навчання юнаків та дівчат за спеціальністю:

  • «Живописець. Художник розмальовування по дереву» на базі основної школи (9 класів). Термін навчання – 3 роки.

В програму навчання входять теоретичний та практичний курси, а також проходження виробничої практики, де здібних і перспективних учнів охоче залишають і працевлаштовують.

Обравши дану професію, Ти вивчатимеш такі академічні художні дисципліни як «Малюнок», «Живопис», «Основи композиції», «Пластична анатомія». «Скульптура», «Шрифти». Завдяки навчанню наших досвідчених наставників, опануєш унікальними техніками живопису: акварельним, пастельним, темперним, олійним, використовуючи такі матеріали як дерево, скло, кераміку, тканини, дерево, метал.

Крім цього, Ти матимеш змогу попрактикуватись в настінному живописі і отримаєш цінні знання та навики з іконопису на дерев'яних основах.

Уроки виробничого навчання дадуть змогу створювати свої творчі композиції.


Майстри та учні училища є активними учасниками в проведенні майстер-класів з яворівського розпису. Їхні вироби завжди знаходять своїх поціновувачів - від дітей до мистецтвознавців. Для Тебе це стане першою сходинкою до Твого визнання, реалізації як майбутнього професіонала.

Після завершення терміну навчання Ти можеш:

  • продовжувати навчатись у Львівській академії мистецтв, Інституті мистецтвознавства філіал педуніверситету ім. В. Стефаника м. Івано-Франківськ, Інституті архітектури національного університету «Львівська політехніка»
  • працевлаштуватись у ТзОВ "Юр-Віт" смт Івано-Франкове, ПАТ "Явір", "Тесля" смт Брюховичі, "Галімпекс" м. Львів, "Світанок" м. Львів, "Класик-Інтер"єр" м. Львів, "Бакун" м. Львів, на виробництві народних музичних інструментів "Трембіта" м. Львів, ремонтно-експериментальний завод від Львівської залізниці


На замітку:
будучи нашим учнем Ти забезпечуєшся безкоштовним гуртожитком та стипендією (в разі успішного закінчення навчального семестру). Розпис інтер'єру церкви, дитячого садка чи школи, картина, яка доповнює і прикрашає житло – це лише дещиця того, що творчо створює живописець. Будь одним із них!

View the embedded image gallery online at:
http://hptu14.com.ua/zhyvopys.html#sigProGalleria28cd0263c4

 


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: