Мінприроди України закликає 28 березня вимкнути світло в оселях усіх небайдужих до проблем зміни клімату

28 березня 2015 року відбудеться всесвітня кампанія Година Землі 2015.

Учні училища долучаються до даної акції, адже нам не байдуже майбутнє нашої Планети.

Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

Дана кампанія увінчалась безпрецедентним успіхом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання, з досвіду попередніх років. До неї приєдналися 7000 міст у 152 країнах зі всього світу.


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: